Оборудование для авто мойки самообслуживания

Код: 1
ОписаниеХарактеристики
Цену уточняйте
Наличие уточняйте
Сообщить о наличии
Заказать
Перезвоните мне
Контактная информация
Телефон: +380 (98) 455-25-76показать
Адрес: Украина, Киев, Залізнична 7
Написать компании
Компания не предоставила на проверку регистрационные документы. При совершении покупки не рекомендуем делать предоплату.

Описание

Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» це поєднання найкращих технологій миття авто. Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто.

Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана з спеціальним мікропорошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто.

Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто.

Після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.

Наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.

Далі змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.

Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач авто мийки самообслуговування.

Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування «HydroDynamic» виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації.

Авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень.

Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки.

Характеристики

Страна производстваПольша
Назначениемойки самообслуживания
Вид мойкибесконтактная
Количество постов самообслуживания4
Состояниеновый

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх