Безконтактная мойка самообслуживания

Код: 3
ОписаниеХарактеристики
Цену уточняйте
Наличие уточняйте
Сообщить о наличии
Заказать
Перезвоните мне
Контактная информация
Телефон: +380 (98) 455-25-76показать
Адрес: Украина, Киев, Залізнична 7
Написать компании
Компания не предоставила на проверку регистрационные документы. При совершении покупки не рекомендуем делать предоплату.

Описание

                                         Основні переваги

Технологія мікропорошок, активна піна. Це надає можливість досконало вимити будь яке забруднене авто.
Інтуїтивно зрозумілі режими миття.
Підігріта вода до 60 градусів краще відмиває забруднення автомобіля.
Економія електрообладнання, для миття використовується малий тиск відповідно двигуни 2.2 КВ.
Використовується частотний регулятор, це додаткова економія електроенергії та води завдяки плавному старту та зупинці.
Автоматично відновлює роботу мийки після подання живлення. Немає потреби в ручному запуску.
Комп’ютерне управління роботою мийки з GSM модулем дає можливість дистанційно керувати процесами та ремонтами миття, змінювати налаштування. СІМЕНС.
Компактні розміри технології дозволяють розмістити більше постів миття на ділянці. Необхідне приміщення 6000мм на 2100мм і висотою 2600мм
Обладнання змонтоване і зібране на рамі з нержавійки.
Всі труби нержавійка, термін використання технології збільшується.
Використання котла обігріву дає можливість використовувати мийку в зимовий період.
Обладнання виготовляється в Європі, 28 років виробництва, комплектуючі насоси САТ та осмос з США, двигуни Італія, з’єднання Швейцарія, Данія, Польша….
Головне – рентабельність мийки самообслуговування Витрати 30% решта прибуток.
Мінімум обслуговуючого персоналу.
Готівковий бізнес, без обов’язкової присутності власника при роботі мийки та її обслуговуванні.
Власник сам визначає вартість миття, навіть дистанційно, всі аварійні ситуації записуються і автоматично відновлюють роботу після усунення неполадок.

Оборудование для автомоек Самообслуживание. Новинка в авто моечном бизнесе, две технологии мытья под одной крышей. Пенная технология и микропорошков технология на бесконтактных мойках самообслуживания. Продаем Пылесосы, Системы продажи жидкости для омывателя стекла, Подкачка колес, Озонирование салона авто. Можем организовать Авто Спа Центр.

Предлагаем полный спектр услуг от предоставления проекта, строительных работ, монтаж, наладка, сервис к совместному ведению бизнеса по принципу франчайзинга.

Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» це поєднання найкращих технологій миття авто. Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто.

Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана з спеціальним мікропорошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто.

Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто.

Після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.

Наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.

Далі змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.

Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач авто мийки самообслуговування.

Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування  «HydroDynamic» виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації.

Авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень.

Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки.

Характеристики

Страна производстваИспания

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх